Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Pralka AMICA BasicControl AWS610L

Pralka AMICA BasicControl AWS610L

Ładowana od frontu, pralka automatyczna AMICA BasicControl AWS610L SLIM, w kolorze białym, 1000 obr/min, w klasie energetycznej A+, z maksymalnym wsadem 6 kg, AutoSensor, pranie deszczowe, programy prania Bawełna, Wełna, Syntetyki, Super krótkie 15’, Baby Comfort, Autoczyszczenie.
Interesuje Cię zakup pralkę
Amica Basiccontrol aws610l?
Zdjęcie producenta

Opis pralkę Amica Basiccontrol aws610l

AMICA BasicControl AWS610L jest pralką w takim samym stopniu nowoczesną, co prostą w użytkowaniu. Zaawansowanie technologiczne modelu BasicControl AWS610L zadziwia wielością funkcjonalnych rozwiązań. Zróżnicowane programy prania czynią z tej pralki uniwersalne urządzenie pralnicze, którego użycie, w wielu wypadkach może zastąpić wizytę w pralni. BasicControl AWS610L nadaje się bowiem zarówno do prania odzieży o różnym stopniu zabrudzenia, jak i pościeli i koców. Dodatkowym atutem modelu jest niski poziom zużycia energii. Pralka należy do klasy efektywności energetycznej A+.

Model AMICA BasicControl AWS610L wyposażono w AutoSensor – system inteligentnego zarządzania zużyciem wody podczas prania. Dzięki systemowi pralka pobiera tylko minimalną ilość wody konieczną do efektywnego prania w ramach określonego przez użytkownika programu prania i wielkości wsadu. Dzięki działaniu AutoSensor optymalizowane jest również zużycie energii pobieranej przez urządzenie w celu podgrzania wody wykorzystywanej podczas prania.

Pralka została wyposażona w specjalny system zbieraków zapewniających intensywne pranie deszczowe. Pranie deszczowe zapewnia równomierne rozprowadzenie wody i środków piorących wewnątrz bębna dzięki czemu efekty zarówno prania jak i płukania są doskonałe.

Poprzez wykorzystany w modelu AMICA BasicControl AWS610L System Navigator obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa i wygodna. Czytelny panel sterowania z logicznie rozmieszczonymi elementami sterującymi sprawiają, że programowanie pralki oraz wybór dodatkowych funkcji prania jest intuicyjne i nie wymaga instrukcji zapewniając komfort użytkowania.

W pralce AMICA BasicControl AWS610L program prania wybierany jest za pomocą pokrętła programatora. Wybór temperatury oraz intensywność wirowania dokonuje się poprzez przyciski znajdujące się na panelu sterowania.

Pralka AMICA BasicControl AWS610L posiada 8 programów prania:

  • Super Krótkie 15’ – szybki program odświeżający do prania lekko zabrudzonej odzieży z włókien naturalnych i syntetycznych.
  • Bawełna – bawełnianych i lnianych średnio i bardzo zabrudzonych.
  • Bawełna Szybki – do prania tkanin bawełnianych i lnianych białych i o trwałych kolorach, średnio zabrudzonych.
  • Syntetyki – do prania średnio zabrudzonej odzieży z włókien syntetycznych (poliester, poliakryl, wiskoza itp.) lub ich mieszanek z bawełną.
  • Wełna – do prania wyrobów wełnianych, nadających się do prania w pralce.
  • Baby Comfort – do prania odzieży dziecięcej oraz dla osób o wrażliwej skórze. W ramach programu wykonywane jest dodatkowe płukanie odzieży.
  • Autoczyszczenie – specjalny program do czyszczenia bębna i wanny pralki w temp. 90˚C. Pomaga utrzymać wnętrze pralki w czystości.
  • Wirowanie.

Pralka wyposażona jest w zabezpieczenia przeciwwypływowe, które chronią mieszkanie przed zalaniem.

Parametry techniczne pralki AMICA BasicControl AWS610L

Roczne zużycie energii (kWh/rok)196
Roczne zużycie wody (litry/rok)9900
Wysokość (mm)845
Szerokość (mm)597
Głębokość (mm)450
Maksymalna waga wsadu (kg)6
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min)1000
Efektywność wirowaniaC
Poziom hałasu podczas prania (dB)62
Poziom hałasu podczas wirowania (dB)75

Wyposażenie pralki AMICA BasicControl AWS610L

Wyświetlacz elektronicznyTak
Podłączenie do ciepłej wodyNie
Zapis własnych ustawień programówNie
Opóźnienie czasu startuTak
Program do prania ręcznegoTak
Programy paroweNie
Interesuje Cię zakup pralkę
Amica Basiccontrol aws610l?

Amica – polskie AGD na światowym poziomie

Amica to największy polski producent AGD i jedna z największych polskich firm. Jej pełna nazwa to Amica Wronki SA. Od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało tuż po wojnie i było jednym z kluczowych w kraju producentów urządzeń grzejnych i kuchni. Największy rozwój firmy rozpoczął się po jej prywatyzacji w 1994 roku. Aktualnie jest producentem pralek, lodówek, kuchenek, płyt grzewczych, piekarników, mikrofalówek, zmywarek, okapów oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego jak czajników, ekspresów do kawy, tosterów, blenderów, odkurzaczy i żelazek.

czytaj więcej

Pralki podobne do AMICA BasicControl AWS610L

Pralka AMICA BasicControl AWB610D

Pralka AMICA BasicControl AWB610D

Pralki, Pralki ładowane od frontu, Klasa energetyczna A+, Pralki średnie (5 - 6 kg), 1000 obrotów i mniej, Pralki w kolorze białym

Ładowana od frontu pralka automatyczna AMICA BasicControl AWB610D w kolorze białym, 1000 obr/min, w klasie energetycznej A+, z maksymalnym wsadem 6 kg, AutoSensor, pranie deszczowe, programy prania Wełna, Pranie ręczne, Codzienne 60’, Super krótkie 15’, Baby Comfort; opcja Płukanie Extra, możliwość programowania czasu startu, zabezpieczenie Child Lock, wyświetlacz cyfrowy.

czytaj więcej
Pralka AMICA NavigatorPlus AWN610D

Pralka AMICA NavigatorPlus AWN610D

Pralki, Pralki ładowane od frontu, Klasa energetyczna A+, Pralki średnie (5 - 6 kg), 1000 obrotów i mniej, Pralki w kolorze białym

Ładowana od frontu pralka automatyczna AMICA NavigatorPlus AWN610D w kolorze białym, 1000 obr/min, w klasie energetycznej A+, z maksymalnym wsadem 6 kg, AutoSensor, pranie deszczowe, programy prania Wełna, Pranie ręczne, Codzienne 60’, Super krótkie 15’, Baby Comfort; opcje łatwe prasowanie, Tryb Szybki, możliwość programowania czasu startu, zabezpieczenie Child Lock, wyświetlacz LCD.

czytaj więcej

Opinie o pralce AMICA BasicControl AWS610L

Dodaj swoją opinię o pralce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)