Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > 1400 obrotów i więcej

Jaką pralkę ładowaną od frontu (wąską) 1400 obrotów i więcej wybrać?

Ładowana od frontu pralka typu SLIM, nazywana jest często "wąską". Określenie takie nie jest jednak najszczęśliwsze, bo ich szerokość jest taka sama jak pralek standardowych i wynosi ok. 60 cm, cechą odróżniającą jest ich głębokość, która zwykle nie przekracza 45 cm, a niektórzy producenci skonstruowali modele o głębokości zaledwie 30 cm. Pralki SLIM posiadają zwykle podobny do pralek standardowych zakres programów i funkcji prania, ale ich pojemność jest zdecydowanie mniejsza. Zaletą jest niewielki rozmiar pozwalający umieścić pralkę zarówno w zabudowie kuchennej jak i małej łazience.

Pralka ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej - wybrane oferty:
Pralka ELECTROLUX EWS1477FDW

Pralka ELECTROLUX EWS1477FDW

klasa energetyczna A+++
waga wsadu (kg) 6,5
prędkość wirowania (obr/min) 1400


Jaka pralka ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Electrolux ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej

Pralka Electrolux ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka Electrolux ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej jest propozycją dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej pralki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, systemów.

Pralka  ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej

Pralka ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka ładowana od frontu (wąska) klasa energetyczna A+++ 1400 obrotów i więcej

Pralka ładowana od frontu (wąska) klasa energetyczna A+++ 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka w klasie energetycznej A+++ ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej to najbardziej energooszczędna pralka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii.

Pralka ładowana od frontu (wąska) duża (powyżej 6 kg) 1400 obrotów i więcej

Pralka ładowana od frontu (wąska) duża (powyżej 6 kg) 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej w kolorze białym

Pralka ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej w kolorze białym (1)

Pralka w kolorze białym ładowana od frontu (wąska) 1400 obrotów i więcej to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.