Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > średnia (5 - 6 kg)

Jaką pralkę suszarkę średnią (5 - 6 kg) wybrać?

Suszarka średnia (5 - 6 kg) to urządzenie przeznaczone do mechanicznego suszenia wypranych, mokrych ubrań. Wyglądem niczym nie różni się praktycznie od tradycyjnej pralki ładowanej od frontu czy pralko-suszarki. Ze względu na metodę suszenia, suszarki możemy podzielić na wywiewowe (powstała para wodna jest odprowadzana na zewnątrz urządzenia) oraz kondensacyjne (para wodna jest skraplana).

Pralka suszarka średnia (5 - 6 kg) - wybrane oferty:
Suszarka napowietrzana Whirlpool AWZ 3304

Suszarka napowietrzana Whirlpool AWZ 3304

klasa energetyczna poniżej A
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) -

Suszarka kondensacyjna Whirlpool AZB 6670

Suszarka kondensacyjna Whirlpool AZB 6670

klasa energetyczna poniżej A
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) -


Jaka pralka suszarka średnia (5 - 6 kg) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką suszarka średnia (5 - 6 kg). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Whirlpool suszarka średnia (5 - 6 kg)

Pralka Whirlpool suszarka średnia (5 - 6 kg) (2)

Pralka Whirlpool suszarka średnia (5 - 6 kg) to amerykańska myśl technologiczna i produkcja w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości pralek.

Pralka suszarka ładowana od frontu (standardowa) średnia (5 - 6 kg)

Pralka suszarka ładowana od frontu (standardowa) średnia (5 - 6 kg) (2)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka suszarka klasa energetyczna poniżej A średnia (5 - 6 kg)

Pralka suszarka klasa energetyczna poniżej A średnia (5 - 6 kg) (2)

Pralka z klasą energetyczną poniżej klasy A suszarka średnia (5 - 6 kg) to już pralka zużywająca dużo energii elektrycznej. O wiele za dużo.

Pralka suszarka średnia (5 - 6 kg) w kolorze białym

Pralka suszarka średnia (5 - 6 kg) w kolorze białym (2)

Pralka w kolorze białym suszarka średnia (5 - 6 kg) to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.