, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > 1200 obrotów

Jaką pralkę pralko-suszarkę 1200 obrotów wybrać?

Pralko-suszarka 1200 obrotów to urządzenie łączące w sobie funkcje prania oraz suszenia. Zakres programów oraz opcji prania zasadniczo nie odbiega od dostępnego w tradycyjnych pralkach. Dodatkową funkcją jest suszenie, które sprawia, że cały proces odświeżania odzieży następuje w jednym cyklu i w jednym urządzeniu.

Pralka pralko-suszarka 1200 obrotów - wybrane oferty:
Pralko-suszarka Bosch Maxx 5 WVD24520EU

Pralko-suszarka Bosch Maxx 5 WVD24520EU

klasa energetyczna poniżej A
waga wsadu (kg) 5 pranie / 2,5 suszenie
prędkość wirowania (obr/min) 1200

Pralko-suszarka Bosch Maxx 5 WVD24420EU

Pralko-suszarka Bosch Maxx 5 WVD24420EU

klasa energetyczna poniżej A
waga wsadu (kg) 5 pranie / 2,5 suszenie
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka pralko-suszarka 1200 obrotów - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką pralko-suszarka 1200 obrotów. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Bosch pralko-suszarka 1200 obrotów

Pralka Bosch pralko-suszarka 1200 obrotów (2)

Pralka Bosch pralko-suszarka 1200 obrotów to niemiecka jakość prania. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Pralka pralko-suszarka ładowana od frontu (standardowa) 1200 obrotów

Pralka pralko-suszarka ładowana od frontu (standardowa) 1200 obrotów (2)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka pralko-suszarka klasa energetyczna poniżej A 1200 obrotów

Pralka pralko-suszarka klasa energetyczna poniżej A 1200 obrotów (2)

Pralka z klasą energetyczną poniżej klasy A pralko-suszarka 1200 obrotów to już pralka zużywająca dużo energii elektrycznej. O wiele za dużo.

Pralka pralko-suszarka średnia (5 - 6 kg) 1200 obrotów

Pralka pralko-suszarka średnia (5 - 6 kg) 1200 obrotów (2)

Pralka średnia o ładowności 5-6 kg (wsad od 5 do 6 kg) pralko-suszarka 1200 obrotów to najbardziej popularne rozwiązanie, w pełni zaspokajają potrzeby kilkuosobowych gospodarstw domowych. Oferta takich pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy tu zarówno pralki proste jak i bardzo zaawansowane technologicznie wyposażone w bardzo specjalistyczne funkcje prania. Ładowność 5-6 kg jest typowa dla większości pralek ładowanych od góry i ładowanych od frontu o standardowej szerokości.

Pralka pralko-suszarka 1200 obrotów w kolorze białym

Pralka pralko-suszarka 1200 obrotów w kolorze białym (2)

Pralka w kolorze białym pralko-suszarka 1200 obrotów to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.