Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > w kolorze stalowym (inox)

Jaką pralkę w kolorze stalowym (inox) wybrać?

Pralka w kolorze stalowym (inox) to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka pralka w kolorze stalowym (inox) - wybrane oferty:
Pralka BEKO WMB 81241 LMS

Pralka BEKO WMB 81241 LMS

klasa energetyczna A+
waga wsadu (kg) 8
prędkość wirowania (obr/min) 1200

Pralka BEKO WMB 81242 LMS

Pralka BEKO WMB 81242 LMS

klasa energetyczna A++
waga wsadu (kg) 8
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka w kolorze stalowym (inox) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką w kolorze stalowym (inox). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Beko  w kolorze stalowym (inox)

Pralka Beko w kolorze stalowym (inox) (2)

Pralka Beko w kolorze stalowym (inox) jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskich domach. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Pralka  ładowana od frontu (standardowa) w kolorze stalowym (inox)

Pralka ładowana od frontu (standardowa) w kolorze stalowym (inox) (2)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka  klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym (inox)

Pralka klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym (inox) (1)

Pralka w klasie energetycznej A+ w kolorze stalowym (inox) to oszczędne, ekonomiczne urządzenie.

Pralka  klasa energetyczna A++ w kolorze stalowym (inox)

Pralka klasa energetyczna A++ w kolorze stalowym (inox) (1)

Pralka w klasie energetycznej A++ w kolorze stalowym (inox) to bardzo energooszczędna pralka, wyposażona w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym praniem, jest właśnie oszczędność energii.

Pralka  duża (powyżej 6 kg) w kolorze stalowym (inox)

Pralka duża (powyżej 6 kg) w kolorze stalowym (inox) (2)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) w kolorze stalowym (inox) najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka  1200 obrotów w kolorze stalowym (inox)

Pralka 1200 obrotów w kolorze stalowym (inox) (2)

Pralka z prędkością wirowania 1200 obrotów w kolorze stalowym (inox) zakończy pranie, które po wirowaniu z taką prędkością będzie jeszcze mokre i będzie wymagało suszenia.