Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > 1400 obrotów i więcej

Jaką pralkę ładowaną od góry 1400 obrotów i więcej wybrać?

Pralka ładowana od góry to idealne rozwiązanie dla osób posiadających małą łazienkę. Niewielkie rozmiary pralki pozwalają ustawić ją niemal wszędzie. Pralki ładowane od góry mają nieco mniejszą ładowność niż standardowe, ładowane od frontu, ale zakres programów prania jak i jego dodatkowych opcji jest bardzo zbliżony.

Pralka ładowana od góry 1400 obrotów i więcej - wybrane oferty:
Pralka ELECTROLUX EWT1567VDW SteamSystem

Pralka ELECTROLUX EWT1567VDW SteamSystem

klasa energetyczna A+++
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) 1500


Jaka pralka ładowana od góry 1400 obrotów i więcej - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką ładowana od góry 1400 obrotów i więcej. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Electrolux ładowana od góry 1400 obrotów i więcej

Pralka Electrolux ładowana od góry 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka Electrolux ładowana od góry 1400 obrotów i więcej jest propozycją dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej pralki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, systemów.

Pralka  ładowana od góry 1400 obrotów i więcej

Pralka ładowana od góry 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka ładowana od góry 1400 obrotów i więcej to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka ładowana od góry klasa energetyczna A+++ 1400 obrotów i więcej

Pralka ładowana od góry klasa energetyczna A+++ 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka w klasie energetycznej A+++ ładowana od góry 1400 obrotów i więcej to najbardziej energooszczędna pralka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii.

Pralka ładowana od góry średnia (5 - 6 kg) 1400 obrotów i więcej

Pralka ładowana od góry średnia (5 - 6 kg) 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka średnia o ładowności 5-6 kg (wsad od 5 do 6 kg) ładowana od góry 1400 obrotów i więcej to najbardziej popularne rozwiązanie, w pełni zaspokajają potrzeby kilkuosobowych gospodarstw domowych. Oferta takich pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy tu zarówno pralki proste jak i bardzo zaawansowane technologicznie wyposażone w bardzo specjalistyczne funkcje prania. Ładowność 5-6 kg jest typowa dla większości pralek ładowanych od góry i ładowanych od frontu o standardowej szerokości.

Pralka ładowana od góry 1400 obrotów i więcej w kolorze białym

Pralka ładowana od góry 1400 obrotów i więcej w kolorze białym (1)

Pralka w kolorze białym ładowana od góry 1400 obrotów i więcej to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.