Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > > w kolorze innym

Jaką pralkę w klasie energetycznej A++ dużą (powyżej 6 kg) w kolorze innym wybrać?

Pralka w klasie energetycznej A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym to bardzo energooszczędna pralka, wyposażona w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym praniem, jest właśnie oszczędność energii.

Pralka klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym - wybrane oferty:
Pralka BEKO WMB 81242 LMB

Pralka BEKO WMB 81242 LMB

klasa energetyczna A++
waga wsadu (kg) 8
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Beko klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym

Pralka Beko klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym (1)

Pralka Beko klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskich domach. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Pralka  klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym

Pralka klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym (1)

Pralka klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym

Pralka ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym (1)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) 1200 obrotów w kolorze innym

Pralka klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) 1200 obrotów w kolorze innym (1)

Pralka z prędkością wirowania 1200 obrotów klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym zakończy pranie, które po wirowaniu z taką prędkością będzie jeszcze mokre i będzie wymagało suszenia.