Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > 1400 obrotów i więcej

Jaką pralkę w klasie energetycznej A++ 1400 obrotów i więcej wybrać?

Pralka w klasie energetycznej A++ 1400 obrotów i więcej to bardzo energooszczędna pralka, wyposażona w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym praniem, jest właśnie oszczędność energii.

Pralka klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej - wybrane oferty:
Pralka WHIRLPOOL AWO/C 61400 Green Generation

Pralka WHIRLPOOL AWO/C 61400 Green Generation

klasa energetyczna A++
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) 1400

Pralka BEKO WMB 71442 PTLA

Pralka BEKO WMB 71442 PTLA

klasa energetyczna A++
waga wsadu (kg) 7
prędkość wirowania (obr/min) 1400

Pralka ELECTROLUX EWP1464TDW

Pralka ELECTROLUX EWP1464TDW

klasa energetyczna A++
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) 1400


Jaka pralka klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Beko klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej

Pralka Beko klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka Beko klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskich domach. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Pralka Electrolux klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej

Pralka Electrolux klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka Electrolux klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej jest propozycją dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej pralki od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji, systemów.

Pralka Whirlpool klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej

Pralka Whirlpool klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka Whirlpool klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej to amerykańska myśl technologiczna i produkcja w Polsce. Wiele ciekawych rozwiązań, pełne nowoczesnych technologii, ale też energooszczędne. Interesujący design, różne pojemności i wielkości pralek.

Pralka  klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej

Pralka klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej (3)

Pralka klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej

Pralka ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej (3)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) 1400 obrotów i więcej

Pralka klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) 1400 obrotów i więcej (1)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka klasa energetyczna A++ średnia (5 - 6 kg) 1400 obrotów i więcej

Pralka klasa energetyczna A++ średnia (5 - 6 kg) 1400 obrotów i więcej (2)

Pralka średnia o ładowności 5-6 kg (wsad od 5 do 6 kg) klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej to najbardziej popularne rozwiązanie, w pełni zaspokajają potrzeby kilkuosobowych gospodarstw domowych. Oferta takich pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy tu zarówno pralki proste jak i bardzo zaawansowane technologicznie wyposażone w bardzo specjalistyczne funkcje prania. Ładowność 5-6 kg jest typowa dla większości pralek ładowanych od góry i ładowanych od frontu o standardowej szerokości.

Pralka klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej w kolorze białym

Pralka klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej w kolorze białym (3)

Pralka w kolorze białym klasa energetyczna A++ 1400 obrotów i więcej to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.