Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > średnia (5 - 6 kg)

Jaką pralkę Bosch średnią (5 - 6 kg) wybrać?

Pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) to niemiecka jakość prania. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) - wybrane oferty:
Pralko-suszarka Bosch Maxx 5 WVD24520EU

Pralko-suszarka Bosch Maxx 5 WVD24520EU

klasa energetyczna poniżej A
waga wsadu (kg) 5 pranie / 2,5 suszenie
prędkość wirowania (obr/min) 1200

Pralka BOSCH Maxx 6 WOT24254PL

Pralka BOSCH Maxx 6 WOT24254PL

klasa energetyczna A++
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) 1200

Pralko-suszarka Bosch Maxx 5 WVD24420EU

Pralko-suszarka Bosch Maxx 5 WVD24420EU

klasa energetyczna poniżej A
waga wsadu (kg) 5 pranie / 2,5 suszenie
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Bosch średnia (5 - 6 kg). Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Bosch  średnia (5 - 6 kg)

Pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) (1)

Pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka Bosch pralko-suszarka średnia (5 - 6 kg)

Pralka Bosch pralko-suszarka średnia (5 - 6 kg) (2)

Pralko-suszarka Bosch średnia (5 - 6 kg) to urządzenie łączące w sobie funkcje prania oraz suszenia. Zakres programów oraz opcji prania zasadniczo nie odbiega od dostępnego w tradycyjnych pralkach. Dodatkową funkcją jest suszenie, które sprawia, że cały proces odświeżania odzieży następuje w jednym cyklu i w jednym urządzeniu.

Pralka Bosch ładowana od frontu (standardowa) średnia (5 - 6 kg)

Pralka Bosch ładowana od frontu (standardowa) średnia (5 - 6 kg) (2)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka Bosch ładowana od góry średnia (5 - 6 kg)

Pralka Bosch ładowana od góry średnia (5 - 6 kg) (1)

Pralka ładowana od góry to idealne rozwiązanie dla osób posiadających małą łazienkę. Niewielkie rozmiary pralki pozwalają ustawić ją niemal wszędzie. Pralki ładowane od góry mają nieco mniejszą ładowność niż standardowe, ładowane od frontu, ale zakres programów prania jak i jego dodatkowych opcji jest bardzo zbliżony.

Pralka Bosch klasa energetyczna poniżej A średnia (5 - 6 kg)

Pralka Bosch klasa energetyczna poniżej A średnia (5 - 6 kg) (2)

Pralka z klasą energetyczną poniżej klasy A Bosch średnia (5 - 6 kg) to już pralka zużywająca dużo energii elektrycznej. O wiele za dużo.

Pralka Bosch klasa energetyczna A++ średnia (5 - 6 kg)

Pralka Bosch klasa energetyczna A++ średnia (5 - 6 kg) (1)

Pralka w klasie energetycznej A++ Bosch średnia (5 - 6 kg) to bardzo energooszczędna pralka, wyposażona w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym praniem, jest właśnie oszczędność energii.

Pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) 1200 obrotów

Pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) 1200 obrotów (3)

Pralka z prędkością wirowania 1200 obrotów Bosch średnia (5 - 6 kg) zakończy pranie, które po wirowaniu z taką prędkością będzie jeszcze mokre i będzie wymagało suszenia.

Pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) w kolorze białym

Pralka Bosch średnia (5 - 6 kg) w kolorze białym (3)

Pralka w kolorze białym Bosch średnia (5 - 6 kg) to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.