Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > ładowana od góry

Jaką pralkę Bosch ładowaną od góry wybrać?

Pralka Bosch ładowana od góry to niemiecka jakość prania. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Pralka Bosch ładowana od góry - wybrane oferty:
Pralka BOSCH Maxx 6 WOT24254PL

Pralka BOSCH Maxx 6 WOT24254PL

klasa energetyczna A++
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka Bosch ładowana od góry - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Bosch ładowana od góry. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Bosch  ładowana od góry

Pralka Bosch ładowana od góry (1)

Pralka Bosch ładowana od góry to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka Bosch ładowana od góry klasa energetyczna A++

Pralka Bosch ładowana od góry klasa energetyczna A++ (1)

Pralka w klasie energetycznej A++ Bosch ładowana od góry to bardzo energooszczędna pralka, wyposażona w wiele systemów, których głównym celem poza jak najlepszym praniem, jest właśnie oszczędność energii.

Pralka Bosch ładowana od góry średnia (5 - 6 kg)

Pralka Bosch ładowana od góry średnia (5 - 6 kg) (1)

Pralka średnia o ładowności 5-6 kg (wsad od 5 do 6 kg) Bosch ładowana od góry to najbardziej popularne rozwiązanie, w pełni zaspokajają potrzeby kilkuosobowych gospodarstw domowych. Oferta takich pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy tu zarówno pralki proste jak i bardzo zaawansowane technologicznie wyposażone w bardzo specjalistyczne funkcje prania. Ładowność 5-6 kg jest typowa dla większości pralek ładowanych od góry i ładowanych od frontu o standardowej szerokości.

Pralka Bosch ładowana od góry 1200 obrotów

Pralka Bosch ładowana od góry 1200 obrotów (1)

Pralka z prędkością wirowania 1200 obrotów Bosch ładowana od góry zakończy pranie, które po wirowaniu z taką prędkością będzie jeszcze mokre i będzie wymagało suszenia.

Pralka Bosch ładowana od góry w kolorze białym

Pralka Bosch ładowana od góry w kolorze białym (1)

Pralka w kolorze białym Bosch ładowana od góry to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.