Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > klasa energetyczna A+

Jaką pralkę Bosch w klasie energetycznej A+ wybrać?

Pralka Bosch klasa energetyczna A+ to niemiecka jakość prania. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Pralka Bosch klasa energetyczna A+ - wybrane oferty:
Suszarka Bosch EcoLogixx 7 WTW86563PL

Suszarka Bosch EcoLogixx 7 WTW86563PL

klasa energetyczna A+
waga wsadu (kg) 7
prędkość wirowania (obr/min) -


Jaka pralka Bosch klasa energetyczna A+ - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Bosch klasa energetyczna A+. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Bosch suszarka klasa energetyczna A+

Pralka Bosch suszarka klasa energetyczna A+ (1)

Suszarka Bosch klasa energetyczna A+ to urządzenie przeznaczone do mechanicznego suszenia wypranych, mokrych ubrań. Wyglądem niczym nie różni się praktycznie od tradycyjnej pralki ładowanej od frontu czy pralko-suszarki. Ze względu na metodę suszenia, suszarki możemy podzielić na wywiewowe (powstała para wodna jest odprowadzana na zewnątrz urządzenia) oraz kondensacyjne (para wodna jest skraplana).

Pralka Bosch ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A+

Pralka Bosch ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A+ (1)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka Bosch klasa energetyczna A+ duża (powyżej 6 kg)

Pralka Bosch klasa energetyczna A+ duża (powyżej 6 kg) (1)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) Bosch klasa energetyczna A+ najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka Bosch klasa energetyczna A+ w kolorze białym

Pralka Bosch klasa energetyczna A+ w kolorze białym (1)

Pralka w kolorze białym Bosch klasa energetyczna A+ to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.