Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > klasa energetyczna A+

Jaką pralkę Beko w klasie energetycznej A+ wybrać?

Pralka Beko klasa energetyczna A+ jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskich domach. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Pralka Beko klasa energetyczna A+ - wybrane oferty:
Pralka BEKO WMB 81241 LM

Pralka BEKO WMB 81241 LM

klasa energetyczna A+
waga wsadu (kg) 8
prędkość wirowania (obr/min) 1200

Pralka BEKO WMB 81241 LMS

Pralka BEKO WMB 81241 LMS

klasa energetyczna A+
waga wsadu (kg) 8
prędkość wirowania (obr/min) 1200

Pralka BEKO WMB 81241 LMB

Pralka BEKO WMB 81241 LMB

klasa energetyczna A+
waga wsadu (kg) 8
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka Beko klasa energetyczna A+ - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Beko klasa energetyczna A+. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Beko  klasa energetyczna A+

Pralka Beko klasa energetyczna A+ (3)

Pralka Beko klasa energetyczna A+ to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka Beko ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A+

Pralka Beko ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A+ (3)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka Beko klasa energetyczna A+ duża (powyżej 6 kg)

Pralka Beko klasa energetyczna A+ duża (powyżej 6 kg) (3)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) Beko klasa energetyczna A+ najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka Beko klasa energetyczna A+ 1200 obrotów

Pralka Beko klasa energetyczna A+ 1200 obrotów (3)

Pralka z prędkością wirowania 1200 obrotów Beko klasa energetyczna A+ zakończy pranie, które po wirowaniu z taką prędkością będzie jeszcze mokre i będzie wymagało suszenia.

Pralka Beko klasa energetyczna A+ w kolorze białym

Pralka Beko klasa energetyczna A+ w kolorze białym (1)

Pralka w kolorze białym Beko klasa energetyczna A+ to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.

Pralka Beko klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym (inox)

Pralka Beko klasa energetyczna A+ w kolorze stalowym (inox) (1)

Pralki w kolorze stalowym i inox Beko klasa energetyczna A+ są zdecydowanie mniej popularne, co białe. Wyglądają bardzo efektownie. I trzeba przyznać, że producenci oferują coraz więcej modeli w tym kolorze.

Pralka Beko klasa energetyczna A+ w kolorze innym

Pralka Beko klasa energetyczna A+ w kolorze innym (1)

Pralka w innym kolorze Beko klasa energetyczna A+. Najpopularniejsze pralki mają kolor biały lub stalowy. Ale można też znaleźć pralki w innych kolorach.