, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > > w kolorze innym

Jaką pralkę Beko w klasie energetycznej A++ w kolorze innym wybrać?

Pralka Beko klasa energetyczna A++ w kolorze innym jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskich domach. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Pralka Beko klasa energetyczna A++ w kolorze innym - wybrane oferty:
Pralka BEKO WMB 81242 LMB

Pralka BEKO WMB 81242 LMB

klasa energetyczna A++
waga wsadu (kg) 8
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka Beko klasa energetyczna A++ w kolorze innym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Beko klasa energetyczna A++ w kolorze innym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Beko  klasa energetyczna A++ w kolorze innym

Pralka Beko klasa energetyczna A++ w kolorze innym (1)

Pralka Beko klasa energetyczna A++ w kolorze innym to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka Beko ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A++ w kolorze innym

Pralka Beko ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A++ w kolorze innym (1)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka Beko klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym

Pralka Beko klasa energetyczna A++ duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym (1)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) Beko klasa energetyczna A++ w kolorze innym najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka Beko klasa energetyczna A++ 1200 obrotów w kolorze innym

Pralka Beko klasa energetyczna A++ 1200 obrotów w kolorze innym (1)

Pralka z prędkością wirowania 1200 obrotów Beko klasa energetyczna A++ w kolorze innym zakończy pranie, które po wirowaniu z taką prędkością będzie jeszcze mokre i będzie wymagało suszenia.