Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > 1000 obrotów i mniej

Jaką pralkę Beko 1000 obrotów i mniej wybrać?

Pralka Beko 1000 obrotów i mniej jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskich domach. To niewątpliwie nowoczesne urządzenie tureckiego koncernu zyskuje coraz więcej klientów w całej Europie.

Pralka Beko 1000 obrotów i mniej - wybrane oferty:
Pralka BEKO WMB 81044 LA

Pralka BEKO WMB 81044 LA

klasa energetyczna A+++
waga wsadu (kg) 8
prędkość wirowania (obr/min) 1000


Jaka pralka Beko 1000 obrotów i mniej - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Beko 1000 obrotów i mniej. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Beko  1000 obrotów i mniej

Pralka Beko 1000 obrotów i mniej (1)

Pralka Beko 1000 obrotów i mniej to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka Beko ładowana od frontu (standardowa) 1000 obrotów i mniej

Pralka Beko ładowana od frontu (standardowa) 1000 obrotów i mniej (1)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka Beko klasa energetyczna A+++ 1000 obrotów i mniej

Pralka Beko klasa energetyczna A+++ 1000 obrotów i mniej (1)

Pralka w klasie energetycznej A+++ Beko 1000 obrotów i mniej to najbardziej energooszczędna pralka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii.

Pralka Beko duża (powyżej 6 kg) 1000 obrotów i mniej

Pralka Beko duża (powyżej 6 kg) 1000 obrotów i mniej (1)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) Beko 1000 obrotów i mniej najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka Beko 1000 obrotów i mniej w kolorze białym

Pralka Beko 1000 obrotów i mniej w kolorze białym (1)

Pralka w kolorze białym Beko 1000 obrotów i mniej to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.