Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > w kolorze innym

Jaką pralkę Amica w kolorze innym wybrać?

Pralka Amica w kolorze innym to polski pomysł na pranie. Dobry pomysł, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Pralka Amica w kolorze innym - wybrane oferty:
Pralka AMICA NavigatorX AWX712DJB

Pralka AMICA NavigatorX AWX712DJB

klasa energetyczna A+++
waga wsadu (kg) 7
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka Amica w kolorze innym - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Amica w kolorze innym. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Amica  w kolorze innym

Pralka Amica w kolorze innym (1)

Pralka Amica w kolorze innym to standardowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, do którego wkłada się brudne ubrania, dodaje detergent, włącza i po jakimś czasie wyjmuje ubrania czyste i tylko lekko wilgotne.

Pralka Amica ładowana od frontu (standardowa) w kolorze innym

Pralka Amica ładowana od frontu (standardowa) w kolorze innym (1)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka Amica klasa energetyczna A+++ w kolorze innym

Pralka Amica klasa energetyczna A+++ w kolorze innym (1)

Pralka w klasie energetycznej A+++ Amica w kolorze innym to najbardziej energooszczędna pralka. To niebywałe, bowiem jest naszpikowana systemami elektrycznymi, a mimo to potrzebuje do pracy zaskakująco niewiele energii.

Pralka Amica duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym

Pralka Amica duża (powyżej 6 kg) w kolorze innym (1)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) Amica w kolorze innym najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka Amica 1200 obrotów w kolorze innym

Pralka Amica 1200 obrotów w kolorze innym (1)

Pralka z prędkością wirowania 1200 obrotów Amica w kolorze innym zakończy pranie, które po wirowaniu z taką prędkością będzie jeszcze mokre i będzie wymagało suszenia.