Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > > > 1200 obrotów

Jaką pralkę Amica w klasie energetycznej A+ 1200 obrotów wybrać?

Pralka Amica pralka klasa energetyczna A+ 1200 obrotów to polski pomysł na pranie. Dobry pomysł, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Pralka Amica pralka klasa energetyczna A+ 1200 obrotów - wybrane oferty:
Pralka AMICA NavigatorPlus AWN612D

Pralka AMICA NavigatorPlus AWN612D

klasa energetyczna A+
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) 1200

Pralka AMICA NavigatorX AWX612D

Pralka AMICA NavigatorX AWX612D

klasa energetyczna A+
waga wsadu (kg) 6
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka Amica klasa energetyczna A+ 1200 obrotów - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Amica klasa energetyczna A+ 1200 obrotów. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Amica  ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A+ 1200 obrotów

Pralka Amica ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A+ 1200 obrotów (1)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka Amica  ładowana od frontu (wąska) klasa energetyczna A+ 1200 obrotów

Pralka Amica ładowana od frontu (wąska) klasa energetyczna A+ 1200 obrotów (1)

Ładowana od frontu pralka typu SLIM, nazywana jest często "wąską". Określenie takie nie jest jednak najszczęśliwsze, bo ich szerokość jest taka sama jak pralek standardowych i wynosi ok. 60 cm, cechą odróżniającą jest ich głębokość, która zwykle nie przekracza 45 cm, a niektórzy producenci skonstruowali modele o głębokości zaledwie 30 cm. Pralki SLIM posiadają zwykle podobny do pralek standardowych zakres programów i funkcji prania, ale ich pojemność jest zdecydowanie mniejsza. Zaletą jest niewielki rozmiar pozwalający umieścić pralkę zarówno w zabudowie kuchennej jak i małej łazience.

Pralka Amica  klasa energetyczna A+ średnia (5 - 6 kg) 1200 obrotów

Pralka Amica klasa energetyczna A+ średnia (5 - 6 kg) 1200 obrotów (2)

Pralka średnia o ładowności 5-6 kg (wsad od 5 do 6 kg) Amica klasa energetyczna A+ 1200 obrotów to najbardziej popularne rozwiązanie, w pełni zaspokajają potrzeby kilkuosobowych gospodarstw domowych. Oferta takich pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy tu zarówno pralki proste jak i bardzo zaawansowane technologicznie wyposażone w bardzo specjalistyczne funkcje prania. Ładowność 5-6 kg jest typowa dla większości pralek ładowanych od góry i ładowanych od frontu o standardowej szerokości.

Pralka Amica  klasa energetyczna A+ 1200 obrotów w kolorze białym

Pralka Amica klasa energetyczna A+ 1200 obrotów w kolorze białym (2)

Pralka w kolorze białym Amica klasa energetyczna A+ 1200 obrotów to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.