Wszystko o pralkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > > > klasa energetyczna A+++

Jaką pralkę Amica w klasie energetycznej A+++ wybrać?

Pralka Amica pralka klasa energetyczna A+++ to polski pomysł na pranie. Dobry pomysł, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Pralka Amica pralka klasa energetyczna A+++ - wybrane oferty:
Pralka AMICA NavigatorX AWX712DJ

Pralka AMICA NavigatorX AWX712DJ

klasa energetyczna A+++
waga wsadu (kg) 7
prędkość wirowania (obr/min) 1200

Pralka AMICA NavigatorX AWX712DJB

Pralka AMICA NavigatorX AWX712DJB

klasa energetyczna A+++
waga wsadu (kg) 7
prędkość wirowania (obr/min) 1200


Jaka pralka Amica klasa energetyczna A+++ - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaką pralkę wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany pralką Amica klasa energetyczna A+++. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych pralek. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy pralek dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Pralka Amica  ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A+++

Pralka Amica ładowana od frontu (standardowa) klasa energetyczna A+++ (2)

Pralka ładowana od frontu o standardowej głębokości 50-60 cm to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w gospodarstwach domowych rozwiązanie. Oferta handlowa tego typu pralek jest najbardziej zróżnicowana – znajdziemy w niej bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia, które nierzadko zastąpią wizytę w pralni jaki i proste pralki wyposażone w podstawowe programy prania. Szczególną cechą tych pralek jest ich większa niż w pozostałych typach ładowność. Niektóre modele pozwalają wyprać jednorazowo nawet więcej niż 10 kg odzieży.

Pralka Amica  klasa energetyczna A+++ duża (powyżej 6 kg)

Pralka Amica klasa energetyczna A+++ duża (powyżej 6 kg) (2)

Pralka duża o ładowności powyżej 6 kg (wsad powyżej 6 kg) Amica klasa energetyczna A+++ najlepiej sprawdzi się w wieloosobowych gospodarstwach domowych – pozwoli na przeprowadzenie jednego, większego prania co skutkuje oszczędnością wody, energii czasu. Wiele modeli pralek o załadunku większym niż 6 kg posiada specjalne programy do prania dużych rzeczy takich jak koce czy kołdry.

Pralka Amica  klasa energetyczna A+++ 1200 obrotów

Pralka Amica klasa energetyczna A+++ 1200 obrotów (2)

Pralka z prędkością wirowania 1200 obrotów Amica klasa energetyczna A+++ zakończy pranie, które po wirowaniu z taką prędkością będzie jeszcze mokre i będzie wymagało suszenia.

Pralka Amica  klasa energetyczna A+++ w kolorze białym

Pralka Amica klasa energetyczna A+++ w kolorze białym (1)

Pralka w kolorze białym Amica klasa energetyczna A+++ to klasyczne rozwiązanie. Biała pralka pasuje chyba najlepiej do każdej łazienki.

Pralka Amica  klasa energetyczna A+++ w kolorze innym

Pralka Amica klasa energetyczna A+++ w kolorze innym (1)

Pralka w innym kolorze Amica klasa energetyczna A+++. Najpopularniejsze pralki mają kolor biały lub stalowy. Ale można też znaleźć pralki w innych kolorach.